PİKNİK ORGANİZASYONLARIMIZ

Piknik Nedir?

Kelime olarak a) kırda yenen yemek; b) açık alanda yemek yemek, eğlenmek için yapılan günübirlik gezinti ve c) suyu, yeşilliği olan mesire yeri anlamlarına gelir

Yaz gelip, havalar ısındığında herkes kendini sokağa atmaya başlıyor. Park, bahçeler ve mesire yerlerinde şehrin ağır temposundan uzaklaşıp piknik yapmak şehirde yaşayanlara ilaç gibi geliyor.
İstanbulun kirli havasından, gürültüsünden, trafik kirliliğinden, yoğun dersler ve sınav stresinden biraz uzaklaşmak siz değerli misafirlerimize kendinizi biraz olsun rahatlacaktır.
Yemyeşil çimlerin arasında rengarenk topların olduğu, ağaçlarında renk renk güvercinlerin olduğu, bahçesinde tavukların, ördeklerin, kazların dolaştığı ve özellikle çocuklarınızın eğlenceli vakit geçirebilmesi için bol bol aktivite ve oyun alanlarının olduğu ulaşımın kolay olduğu çok şirin, cıvıl cıvıl bir piknik bahçeleri için sizlere Polonezköy, Çatalca ve Riva’ da bulunan özel alanlar sunuyoruz. Çocuklarınızı serbest bırakıp rahat rahat sohbet edip yemeğinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Keyifli ve endişesiz ve eşsiz bir gün geçirebilirsiniz.

Piknik Alanı Bilgileri İçin Bizimle İletişime Geçebelirsiniz;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir