Öğrenci Servis Taşımacılığı

Taşıma ve ulaştırma alanına sürekli ihtiyaç duymaktayız. Yeni nesil sistemlerimiz ve beklentilerinizi karşılayacak hizmet alanımız ile okul ve öğrenci taşımacılığı kategorisinde sizlere daima destek olmaktayız. Sedef Turizm geçmiş yıllardan beridir verdiğimiz hizmet kalitesi ve benimsediğimiz prensiplerle okul taşımacılığı sektöründe de geniş kitleye hitap etmekteyiz. Buda bizlerin iyi bir konuma erişmesini sağlamıştır. Sektöre bakıldığın da okul öğrenci servisi hizmeti hassasiyet ve güven gerektiren alandır. 

Hizmetimizi öğrenci servisi yönetmeliği ve servis araçları hizmet yönetmeliği standartlarına uygun bir şekilde yerine getirerek, müşteri memnuniyet ilkelerimizle birlikte öğrencilerimizi ticari görmekten daha çok kendi çocuklarımıza verilen hizmet esasıyla sunuyoruz. Bunu yaparken de benimsediğimiz ilkelerin asla dışına çıkmıyoruz. Okul ve Öğrenci servisi konusunda kendimizden söz ettirecek ilkelerle hareket etmekteyiz. Detaylı bakıldığın da sektör içerisinde alışılmışın dışında okul taşımacılığı hizmeti sunmaktayız. Buda birçok kişinin ve kurumun bizlerle çalışmasına neden olmuştur. Gelecek dönemlerde de kendimiz tekrarlamaktan kaçınarak geliştirmeyi hedeflemekteyiz.

Hizmet Alanlarımız

Öğrenci servisi konusunda firmamızın İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakasında Ana okul, ilk okul, orta okul ve diğer üst öğretim okullarına güvenilir hizmetleri bulunmaktadır. Talep ettiğiniz her bölgeye aynı hassasiyetle Okul Taşıma hizmeti sunmaktayız. 

Okul alanında hizmet ettiğimiz gibi talep edildiği takdirde geziler içinde sizlerle birlikte hareket etmekteyiz. Kapasitesi daha büyük araçlarımızla gezilerinize daha iyi bir şekilde gidebilirsiniz. Bu konuda da sizlerin beklentilerini karşılamaktayız. Öğrenci taşımacılığı konusunda yapılabilecek her seyahatte bulunmaktayız. 

Hassasiyetlerimiz

Yukarıda da belirttiğimiz gibi her taşımacılık tecrübe ve güven esaslarına dayalıdır. Fakat öğrenci servisi bunların üst düzeyde olması gerektiğinin göstergesidir. Bu düşünceyle hareket edilmediği sürece birçok sorunun ortaya çıkması neredeyse an meselesidir.

Güvenlikten asla ödün vermemekteyiz,

Araçlarımız sürekli kontrol altındadır,

Personellerimizi testlerden ve sınavlardan geçirmekteyiz,

Müşterilerimizle iyi ilişkiler kurmaya özen göstermekteyiz,

Kendimizi geliştirmek için gereken özveriyi yerine getirmekteyiz,

Öğrencilerimize konfor ve huzuru sunmaktayız,

Takip sistemlerimiz ile araçlarımızı her an takip etmekteyiz,

Personellerimiz ile sürekli iletişim kurmaktayız,

Velileri ve kurumları saatlik raporlarla bilgilendirmekteyiz,

Bunlar sadece ön planda tuttuğumuz hassasiyetlerimizdir. Daha birçok hassasiyet gösterdiğimiz konu bulunmaktadır. 

Araçlarımız

Personellerimiz

Güvenlik Önlemlerimiz

Periyodik Bakımlarımız ve Personel Sınavlarımız

Konforlu Taşıma

Bilgilendirme

Ulaşım ve Rota Sistemi

Fiyatlandırma

Müşteri Memnuniyeti